Home Irish cob Naše koně

Naše koně

Kobylka Caroleena Brackenhill nar. 2009     2 x  ŠAMPION  ICS ČR !!!

Caroleen NENÍ za ŽÁDNOU cenu na prodej !!!!!!

Test na PSSM1 NEGATIVNÍ/NEGATIVNÍ

car

0860

Caroleen  jsme  přivezli v červnu 2010  z anglických  stájí Brackenhill. Je  to neuvěřitelně hodné a kontaktní hříbě, nic neřeší, do všeho strčí nos. Bude z ní pohodovej  rodinnej  koník.

Je to prostě kůň, jakého by si člověk opravdu přál, nedělá jí problém trávít se mnou čas mimo ostaní koně, klidně se vydá kamkoli na vycházku bez ohledu na to, zda je sama  nebo s námi jede další jezdec. Venku je nelekavá, když potkáme něco, co nezná, jde si to prohlédnout, případně se na mě otočí a čeká co já na to. Plácám ji po krku, to nic není, utržená plachta nebo šílený traktorista nás nemůže rozházet a jedeme dál. Prostě jsem při výběru tohoto hříběte měla opravdu velice šťastnou ruku.

Navíc Caroleen na  svodu  Irských  cobů  v  červnu 2011 coby teprve dvouletá se stala s  nejvyšším počtem udělených bodů 68,25 šampionem svodu Irských cobů CZ a dostala hodnoceni Elite klisna. V květnu 2012 na jarním svodu Irských cobů získala opět krásné hodnocení 67,50 bodu a byla zapsána do plemenné knihy jako chovná ELITNÍ klisna. V roce 2015 opět šampionem svodu ICS ČR !

 


Vícešamion Belgie 2016 hřebec Meadows Heartbreak Kid

nar. 11.7.2013

hřebeček k nám přijel na farmu 29.7.2016 a zůstane u nás jako plemeník. Je to krásný koník s pohodovou povahou. Navíc testy na PSSM1 s výslekem NEGATIVNÍ/NEGATIVNÍ


 

 


 

 

Kobylka Cindy nar. 2005

Test na PSSM1 NEGATIVNÍ/NEGATINÍ


Cindy jsme dovezli v roce 2008 z německých stájí Fehnstal. Je to pohodářka, venku pod sedlem je moc hodná.  Byl to náš první koník a je to můj závisláček.Cindy v květnu 2013 porodila hřebečka Cavaliera Habruvka po hřebci ANDYM. Vyšetřená na PSSM s výsledkem NEGATIVNÍ/NEGATIVNÍ.


 

Kobylka Belle nar. 2003

DSC_0607

Kobylku Belle jsme dovezli z holandských stájí. Je to velice rychlá a dopředná kobylka. Přezdíváme jí naše Ferrari. Venku je stále připravená to rozbalit na plný pecky. Je to máma hřebečka Andyho. Vyšetřená na PSSM s výskedkem NEGATIVNÍ/PSSM.


 

Hřebeček ANDY Habruvka nar. 21.4.2011 ♂

andy11

Andy byl kastrován a zůstává  v našich stájích jako společník pro odstavená hříbata. Momentálně ho jezdí kamarádka a je to velmi jemný a rychlý koník..-  třistazmísta ......jo a skáčeme....


 

Kobylka June nar. 2005

june

June je velice mohutná, kontaktní, klidná kobylka s obrovskou "párou".Dovezená z Německa. June se 6.května 2012 narodil hřebeček Bastien Habruvka  po hřebci Selwynovi. Uchovněna ICS ČR jako ELITNÍ klisna. Bohužel June má pozitivní testy na PSSM, což nás velmi mrzí, protože tato kobylka je prostě IRSKÝ Cob se vším všudy. TEST na PSSM1 pozitivní PSSM/PSSM


Hřebec Bastien Habruvka nar. 6.5.2012 ♂


0872

Bastien je po kobylce June a hřebci Selwynovi. Těšíme se , až přechlupí, pořád se jen dohadujeme jakou bude mít vlastně barvu. Z Bastiena nám roste opravdu krásný  a mohutný hřebec se silnou kostrou, prostě odlitek maminky. Bude to  pohodovej kůň s opravdu hustými rousy, hřívou a ocasem. Typický Irský cob. Bastiena jsme na jaře 2015 uchovnili a je zapsán pro ICS ČR jako plemeník. Vyšetření na PSSM:  Negativní/PSSM

PRODÁN


Hřebeček Cavalier Habruvka nar. 7.května 2013  ♂

na prodej

Cavalier Habruvka z Cindy a po otci Andym. Velice mazlivé, nezávislé a hravé hříbě. Takový malý pokušitel...Cavalier je ustájen na Slovensku. Už se zaučuje pod sedlem i v tahu. Je moc šikovný.

PRODÁN